Sprawdź, czym się aktualnie zajmujemy

Odbyło się szkolenie dla nauczycieli - 26 października
Szkolenie dla nauczycieli i specjalistów pracujących w szkołach i poradniach z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera
Po szkoleniu otwartym - 29 CZERWCA
03 maja 2019
ODBYŁO SIĘ ostatnie przed wakacyjne Szkolenie Otwarte - Zespół Aspergera jako zaburzenie NEUROROZWOJOWE. Kolejne terminy: 12 i 26 października
Odbyło się szkolenie dla nauczycieli 13 kwietnia
20 lutego 2019
Uczeń z zespołem Aspergera lub autyzmem wysokofunkcjonującym - już po kolejnym szkoleniu dla nauczycieli i terapeutów szkolnych, które odbyło się 13 KWIETNIA
Odbyło się SZKOLENIE otwarte 16 lutego 2019
16 stycznia 2019
Dzieci z zespołem Aspergera i autyzmem wysokofunkcjonującym - jak je zrozumieć, jak pomóc im prawidłowo funkcjonować, jak wspomagać ich rozwój społeczny - szkolenie dla osób z otoczenia dziecka
Odbyło się SZKOLENIE otwarte 12 stycznia 2018
01 grudnia 2018
Dzieci z zespołem Aspergera i autyzmem wysokofunkcjonującym - jak je zrozumieć, jak pomóc im prawidłowo funkcjonować, jak wspomagać ich rozwój społeczny - ZAPISY na szkolenie dla osób z otoczenia dziecka
Po szkoleniu pierwszego grudnia
02 grudnia 2018
Szkolenie dot. AUTYZMU odbyło się programowo - w tym roku to już ostatnie. Kolejne - 12 stycznia 2019 r. ZAPRASZAMY! Wkrótce też warsztaty: Trudne zachowania

Chcę pomagać

A może potrzebujesz naszej pomocy lub szukasz przyjaciela?