Dni Ursynowa 2017

Jubileusz 40-lecia

WSPÓLNE świętowanie na Ursynowie

Były to najdłuższe w historii Dni Ursynowa z okazji 40-lecia. Trzy dni świętowania, od 9 do 11 czerwca. Pod Kopą Cwila zgromadziło się kilkadziesiąt tysięcy osób. Był Bajm, Feel, T. Love, Bednarek, Kortez, Golden Life... i wiele piknikowych atrakcji ze strefą rekreacyjną dla dzieci. Był plac zabaw, dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, pokaz baniek mydlanych. Swoją ofertę zaprezentowały ursynowskie instytucje i organizacje pozarządowe. Wśród nich młodziutka nasza Fundacja z kilkumiesięcznym stażem. W otwartym namiocie prezentowaliśmy swoje cele, rozdawaliśmy ulotki i bawiliśmy się z ursynowianami. Najbardziej podobało się koło Fortuny, zrobione przez skazanych z jednego z polskich zakładów karnych - podarunek specjalny dla dzieci. Furorę robiła strefa terapii ręki, w której "królowała" oliwka dziecięca i pani Lidia Ajnenkiel, wykonująca masaż rąk. Dominika, Zosia, Madzia, Monika i nasze dzieci ze spektrum organizowały atrakcję. Wielkie bańki mydlane od Janki unosiły się w powietrzu nad zielonymi polami, coraz wyżej i wyżej... aż znikły. My też, kiedy nastał koniec dnia. Dziękujemy za wspólne świętowanie.