Szanowny Kliencie

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Polityka prywatności Akceptuję

Koncert ze zbiórką dla Ukrainy

Zapraszamy!!! Już w tę niedzielę 19 czerwca o godz. 19 koncert ballad ukraińskich, romantycznych, w duecie ukraińskich artystów, ze zbiórką na pomoc dla Ukrainy. Dolny kościół pw. Wniebowstąpienia Pańskiego, al. KEN 101.
Wystąpią "Klasyczne Anioły", czyli Natalia Jurkowska (sopran) i Aleksander Jurkowski (tenor). Muzyczne małżeństwo pochodzące z Kijowa na Ukrainie, w chwili obecnej, mieszkające w Warszawie. Artyści wykonają pieśni, dumki ukraińskie, będziemy również mieli okazję  wsłuchać się w dźwięki bandury (głosu Ukrainy) – instrumentu łączącego cechy lutni i harfy, prawnuczkę starożytnej cytry. Program występu łączy w sobie walory artystyczne z religijnymi oraz głębokie refleksyjne ballady. Scenariusz koncertu oparty jest najważniejszych dla każdego człowieka zagadnieniach, takich jak: przyjaźń, miłość, relacje ze światem". 

Serdecznie zapraszamy.Zobacz również

Wydawnictwo
24 grudnia 2023
Limeryki Szymona, książeczka z limerykami chłopca z autyzmem
Koncert w kościele E. Bojanowskiego
19 czerwca 2022
Koncert ze zbiórką na pomoc dla uchodźców wojennych. 26 czerwca o 19 zagrają Klasyczne Anioły. Zapraszamy!
Krosna i makramy
10 maja 2022
Arteterapia dla osób z Ukrainy, krosna, makramy. Sobota 11-13. Warszawa Ursynów. Grant Premiera RP.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 Fundacja Miłość i Serce
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA