Małgosia trenuje umiejętności społeczne

Nie rozumiem, co do mnie ludzie mówią!

Czasami kłopoty naszych dzieci zaczynają się od zwykłego: nie rozumiem. Nie rozumiem, co do mnie ludzie mówią… Pomóżmy im. Bądźmy blisko.
Fundacja „Miłość i Serce” prowadzi bezpłatny Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu na warszawskim Ursynowie. Wspomóż nas!

Zbieramy na materiały dydaktyczne i pomoc dzieciom. Dziękujemy naszej drogiej pani terapeutce, która od przeszło miesiąca całkowicie za darmo prowadzi zajęcia dla dzieci. Antonii, Klimek, Szymon, Tomek, Miłosz, Michał… te dzieci potrzebują terapii, obecności, wskazówek czym jest koleżeństwo, jak wysłać list na poczcie czy zapytać "która jest godzina"… Dylematów i problemów jest wiele. Co to znaczy być wysokim, czy lubi pani frytki, jak poradzić sobie z innością, czy ktoś w ogle mnie lubi. Dziękujemy Ci Małgosiu za Twój poświęcony czas i fachowe pedagogiczne podejście do dzieciaków.
Nasze dzieci potrzebują wiele terapii, rodzice biegają z zajęć na zajęcia, co wymaga wiele wysiłku i nadludzkiej cierpliwości. A gdyby komuś w głowie pojawiła się wątpliwość czy to ma sens... Ma sens! Ma! Kochani rodzice walczcie o swoje dzieci!

Prosimy o wsparcie ludzi możnych, dobrej woli i dobroczyńców. Każda złotówka trafi do potrzebujących.

Wpłaty z dopiskiem „na cele statutowe Fundacji” prosimy kierować na konto:
Bank Pekao 52124011251111001071721780