Modernizacja strony internetowej

Zakończony projekt modernizacji strony internetowej Fundacji "Miłość i Serce" i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych i ich rodzin

Od marca do listopada trwały prace modernizacyjne strony internetowej Fundacji. Otrzymaliśmy na ten cel od miasta Stołecznego Warszawa dofinansowanie. Dziękujemy wszystkim za wiarę w nas, życzliwość i pomoc w budowaniu nowej strony. Przede wszystkim firmie Meetmedia i Panu Piotrowi oraz Jackowi  - za cierpliwe znoszenie uwag i szybkie interwencje.

Strona ma służyć nam wszystkim - osobom ze spektrum, rodzinom,opiekunom, kadrze terapeutycznej. Jest dostosowana dla osób niedowidzących. Pośrodku strony na górze widzimy znaki - oko - na które klikając zamienimy widok z kolorowego na czarno-biały lub powiększymy czcionkę - klikając na plus lub minus przy literze A. Te ułatwienia oraz czytelna, czysta forma graficzna, bez chaosu i zbyt wielu elementów - ma ułatwić odbiór osobom z trudnościami  komunikacyjnymi.

Naszym celem jest integrować nasze środowisko i wspierać się nawzajem w inicjatywach. Znajdziemy tutaj kącik przyjaciela - chcemy towarzyszyć listownie chętnym i osamotnionym. Jest sklep, w którym możemy przekazywać na cele dobroczynne wytwory działalności artystycznej lub naukowej oraz są ciekawe artykuły, aktualności... Czekamy na uwagi, zapraszamy do zapisywania się na newsletter. Strona jest efektem wielomiesięcznej pracy zespołu.Dziękujemy wszystkim za pomoc i współpracę.

Strona internetowa została zmodernizowana w ramach projektu „Włączeni w społeczeństwo”, który  jest współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy w ramach programu „Wsparcie warszawskich organizacji pozarządowych – strona internetowa oraz identyfikacja wizualna”.