Obecność jest najpiękniejszym dowodem miłości

NIC MI SIĘ NIE CHCE!

A kiedy przyjdzie taki dzień, że „nic mi się nie chce”, powiesz. Pamiętaj, nie jesteś sam. Są dobrzy aniołowie, którzy poprowadzą Cię drogą do nieba. Osoby autystyczne są do bólu szczere. One po prostu są. Takie jakie są. Od nich możemy się wiele nauczyć, my dorośli, zdrowi, racjonalni, działający według prospołecznych reguł i zasad. Fundacja „Miłość i Serce” chce tworzyć lepszy świat. Nie trzeba na siłę „unormalniać” naszych dzieci, lecz pomóc im być sobą. Wspierać w nich to, co dobre. Obecność jest najpiękniejszym dowodem miłości. Po prostu bądźmy razem. Zachęcamy do wspierania naszych działań i kontaktu z nami. Możemy jednoczyć siły w trudach codziennego dnia.

"Przebacz Panie,
za duży wiatr na moją wełnę,
ach, odsuń swoją straszną pełnię (…).
Nie mogę. Zrozum. Jestem mały
urzędnik w wielkim biurze świata,
a Ty byś chciał, żebym ja latał
i wiarą mą przenosił skały…"