Szanowny Kliencie

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Polityka prywatności Akceptuję

PODSUMOWANIE - WSPARCIE DLA UCHODŹCÓW -

 

Z lekcji języka polskiego skorzystało 95 osób, a planowaliśmy 60. Wskaźnik docelowy zrealizowaliśmy na poziomie 156 proc.

Wsparcie psychologiczne uzyskało 38 osób, planowaliśmy 20. Wskaźnik docelowy zrealizowaliśmy na poziomie 190 proc.

Pomoc w sprawach urzędowych uzyskało 18 osób, planowaliśmy 10. Wskaźnik docelowy zrealizowaliśmy na poziomie 180 proc.

W wycieczkach wzięło udział 58 osób, planowaliśmy 30. Wskaźnik docelowy zrealizowano w 193 procentach.

Udało się zorganizować trzy koncerty, a planowaliśmy dwa. Zorganizowano osiem wycieczek, zakupiono 13 biletów do kina. Dzięki zbiórkom rzeczowym pomogliśmy ok. 150 osobom. 

 Zobacz również

Gra planszowa
15 lutego 2024
FUNDACJA "Mam DOM" stworzyła grę planszową "Droga do domu". Jest to narzędzie, które wesprze rodziny adopcyjne, jak i zastępcze oraz wychowanków domów dziecka. Grę tę wykorzystać mogą również wszystkie osoby zainteresowane adopcją, pieczą zastępczą, życiem w rodzinie, emocjami i ekologią. Świetnie sprawdza się również w rodzinach biologicznych poszerzając wiedzę i świadomość dzieci oraz ukazując, jaką wartość ma rodzina. Środki uzyskane z jej sprzedaży pomagają fundacji wspierać podopiecznych. Link do informacji na stronie Fundacji "MAM DOM": https://www.mamdom.org/produkt/gra-planszowa-droga-do-domu/ Link do gry na Allegro: https://allegro.pl/oferta/gra-planszowa-droga-do-domu-11247403029
Paczka dla pacjenta
22 grudnia 2023
Paczki świąteczne dla pacjentów Instytutu Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego w Warszawie.
Walka z bezdomnością
01 stycznia 2023
Dary dla osób doświadczających bezdomności
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 Fundacja Miłość i Serce
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA