PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy firmie Piatnik za Activity Original oraz Activity Junior oferowane dla Fundacji "Miłość i Serce" do Klubu gier planszowych.

Gry planszowe i plenerowe są znane przynajmniej od 5000 lat, służą rozrywce i rozwijaniu umiejętności. Dają możliwość nauki i integracji poprzez zabawę. Nasze cele:
1. rozwój społeczny naszych dzieci – poznawanie innych osób, integracja z grupą w bezpiecznym otoczeniu
2. nauka współpracy, wyznaczania wspólnego celu i dążenia do niego
3. odkrywanie swoich mocnych i słabych stron
4. nauka rozpoznawania i nazywania emocji u siebie oraz u innych
5. rozwój kreatywności i komunikacji poprzez opowiadanie historii
6. nabywanie umiejętności radzenia sobie z przegraną, towarzyszącymi temu stanami emocjonalnymi i wyciągania wniosków
7. i wiele innych...

Wspomóż nasze działania. Nr konta bankowego:

Bank Pekao 52124011251111001071721780 (wpłaty z dopiskiem: na cele statutowe)
Dziękujemy.