Podziel się swoją historią

MIEJSCE dla Ciebie

...czeka na Twoją historię. Czy warto? Zobacz sam...

Dekada motyla” jest dziennikiem napisanym przez matkę chłopca autystycznego.

Autorka zastanawia się skąd wziął się autyzm w jej synu, czy ona jest temu winna, a może zaciążyły geny lub błędy wychowawcze? Swego syna nazywa motylem. Mija właśnie dekada starań o normalne życie chłopca. Kobieta opisuje trudy dnia codziennego i pokonywanie inności. Pisze o swoich porażkach. Często jest bezsilna. Jej syn nie może wyjść z więzienia zbudowanego przez autyzm. A ona nie potrafi mu pomóc. Jest uwikłany – ale czy na zawsze?

Cała opowieść na stronie głównej w Prawdziwych historiach: