Siłownia z trenerem personalnym

Jesteśmy już pełnoletni. Ćwiczymy na siłowni pod okiem pani Magdy - trenerki personalnej.

"Miłość i Serce" i siłownia Olymp podpisały porozumienie. Celem tej współpracy jest wspomaganie dzieci i młodzieży z  zespołem Aspergera, autyzmu i innymi niepełnosprawnościami.Zajęcia sportowe na siłowni odbywają się dwa razy w tygodniu. Trening składa się z:

- ćwiczeń rozgrzewających (stacjonarny rowerek, wiosła, bieżnia, orbitrek),

- ćwiczeń siłowych (z użyciem przyrządów, oraz wolnych ciężarów),

- ćwiczeń rozciągających (po zakończonym treningu ćwiczenia rozciągające kręgosłup, mięśnie, poprawiające lepsze dotlenienie organizmu),

- ćwiczeń wspomagających koordynację z użyciem piłki gimnastycznej,

- ćwiczeń z wykorzystaniem wagi własnego ciała,

- dopasowania indywidualnej diety żywieniowej.

Siłowni Olymp wspiera Fundację "Miłość i Serce" w promowaniu zdrowego stylu życia. Prezes siłowni Mirosław Krawczak udostępnił obiekt na realizowanie  współpracy z Fundacją "Miłość i Serce". Dziekujemy!

Wspólne działania związane są z:

a. prowadzeniem zajęć sportowych i rekreacyjnych,

b. organizowaniem imprez sportowych, integracyjnych,

c. organizowaniem zajęć sportowych poza głównym obiektem siłowni,

d. tworzeniem programu kultury fizycznej dla dzieci i młodzieży i osób dorosłych,

e. wspieraniem rodziców oraz opiekunów prawnych osób chorych.

Na dzień dzisiejszy skupiamy się na dzieciach i młodzieży ze spektrum autyzmu, jednak w  przyszłości chcemy rozwinąć możliwość korzystania z zajęć sportowych również dla dzieci rodzin ubogich.

Zapraszamy chętnych. Prosimy o zgłoszenia na adres: kontakt@fundacjamilosciserce.pl