Przekaż darowiznę

Witamy od serca, czyli serdecznie!
„Miłość i Serce” jest młodą Fundacją (KRS 0000647106). Naszym marzeniem jest wybudować pod Warszawą Dom Terapii i Odpoczynku dla osób dotkniętych autyzmem i ich rodzin. Rodzice takich dzieci są wyczerpani. Jesteśmy rodzicami takich trudnych „maluchów”, którzy dziś mają  już ponad 16 lat i ciągle dają  nam w kość. Nadzieje, które mieliśmy kiedyś, że nasze dzieci wyjdą z niepełnosprawności, okazują się płonne. Autyzm jest nieuleczalny. Jedyne co możemy, to zapewnić chorym miejsce spokojnego istnienia, przyjaznego środowiska i podążania za ich zainteresowaniami, by choć trochę byli szczęśliwsi. A rodzice dostaną chwilę wytchnienia, oddając nam pod opiekę swoje dzieci na twórcze weekendy. Taki jest plan.
By uruchomić dom dla potrzebujących potrzebujemy wsparcia finansowego. Chcąc obudzić ludzkie sumienia do dobroczynności postanowiliśmy prosić o pieniądze. Rozpocząć drogę czynienia dobra, to dar! Idziemy tą drogą. Czy do nas dołączysz? Podzielisz się tym, czym możesz? Jeśli tak, prosimy o wsparcie. Twój udział w dziele czynienia dobra…?

Z prośba o dwa "grosze"
podopieczni, rodzice i przyjaciele "Miłości i Serca"

Bank Pekao 52124011251111001071721780

wpłaty z dopiskiem: "na cele statutowe"

NIP: 951-242-27-08

REGON:365876962

Jak uzyskać pomoc?
Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc od naszych Edukatorów: napisz na forum, zadzwoń.
Przekaż darowiznę
Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę, pomagasz nam nieść długofalową pomoc osobom niepełnosprawnym.
Nasze fotografie
Obrazkowe myślenie daje natychmiastowe ramy postrzegania. Fotografia jest zapisem chwili. Zobacz, co robimy w naszej galerii pamieci.
Prawdziwe historie
Czytaj historie napisane przez naszych podopiecznych i ich rodziców.

Chcę pomagać

A może potrzebujesz naszej pomocy lub szukasz przyjaciela?